Biyografi

Berçem Koç Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boyu? Dizileri?

Berçem Koç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berçem Koç’tan söz edeceğiz.

Berçem Koç Kimdir?

  • Oyuncu.

Oyunculuk kariyerine 2020 senesinde adım atan genç oyuncu Berçem Koç, sonrasında ise Orta Kafa Aşk adlı dizide konuk oyuncu olarak Taylan karakterine hayat vermiştir. Oyunculuk çalışmalarını GDE Team Ajans-Yapım bünyesinde sürdüren Berçem Koç, oyunculuğunun yanı sıra model olarak da bilinmektedir. Genç oyuncu Berçem Koç aynı zamanda yüzme, boks ve basketbolla ilgilidir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Orta Kafa Aşk (Taylan, TV Dizisi 2021)
  • Çıplak (Vedat, 2020)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berçem Koç, oyunculuk çalışmalarına da halen devam etmektedir. Başarılı ve genç oyuncu Berçem Koç hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

– biyografya.com, erişim tarihi: 2 Nisan 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds