Kerem Önder Hoca Kimdir? Nerelidir ve Kaç Yaşında?

Kerem Önder kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Kerem Önder”den söz edeceğiz.

Kerem Önder Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni
  • İhramcızade İlim Yayma Cemiyeti kanalının sahibi.

YouTube’da yayınladığı fetva ve vaaz videoları ile kısa sürede takipçi sayısı yüz binlere ulaşan Kerem Önder, özellikle ihtilaflı ve tartışmalı konularda söyledikleri ile zaman zaman gündeme gelmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Asuman Dabak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

İhramcızade İlim Yayma Cemiyeti isimli YouTube kanalında yüzlerce video paylaşan Kerem Önder, bu kanalda 215 binden fazla abone sayısına ulaşmıştır. Tefsir, Hadis, Fıkıh, Akâid, Siyer ve Tasavvuf gibi İslam ilimlerinin özetini, tartışmalı konuları ve gündemle ilgili meseleleri değerlendiren ve takipçileri ile paylaşan Kerem Önder, bu hizmeti ücretsiz olarak yerine getirdiğini ve hiçbir ücret talep etmediğini ifade ediyor.

Kerem Önder: ”Kız 17 Oldu mu Hemen Vereceksin”

İlginizi Çekebilir:  Ezgi Ulusoy Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

YouTube’da yayınladığı ‘Erkeklerin Üç Büyük Derdi: Ev, iş, eş‘ isimli videoda kızların evlilik yaşının günümüzde ilerlediğini, yaşlarının geçtiğini, bunun da aile yapısının bozulmasına neden olduğu açıklamış daha sonra da kızların evlilik yaşının 17, 18 ve 19 olması gerektiğini ifade ederek ‘kız 17 oldu mu hemen vereceksin‘ demiştir.

”Kabe mi daha değerli Hazret, Muhammed mi”, ”Terbiye Eden Rab” ve ”Şeytan ve Metafizik” gibi konulara değindiği resmi internet sitesi de bulunan Kerem Önder, takipçilerine pek çok kanaldan ulaşıyor.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spikeri Fatih Çimen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Kerem Önder Hakkında Yapılan Aramalar

Kerem Önder hakkında arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; kerem önder biyografisi kerem önder atatürk kerem önder youtube kerem önder doğum tarihi kerem önder ne iş yapar kerem önder nerede yaşıyor kerem önder kimdir ne iş yapar kerem önder sohbetleri 2019

50tl deneme bonusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi