Beren Gökyıldız Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Beren Gökyıldız kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Beren Gökyıldız’dan söz edeceğiz.

Beren Gökyıldız Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Eylül 2009 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Beren Gökyıldız, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Kocamın Ailesi adlı dizide rol alan Beren Gökyıldız, sonrasında Güldüy Güldüy Show Çocuklar projesinde de rol almıştır. Daha sonrasında ”Anne” dizide rol alan Beren Gökyıldız, 2018 senesinde de Bizim Hikaye adlı dizide Ayşe karakterine hayat vermiştir. TV8 kanalındaki Kızım adlı dizide rol alan Beren Gökyıldız, aynı zamanda Bal Kaymak filminde de rol almıştır. Başarılı oyuncu Beren Gökyıldız, Mucize Doktor adlı dizide Betüş rolünde oynamıştır.

Beren Gökyıldız

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Beren Gökyıldız 1.30 m boyundadır ve 30 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Beren Gökyıldız, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Beren Gökyıldız hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.