Berk Güneşberk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Berk Güneşberk kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Berk Güneşberk’ten söz edeceğiz.

Berk Güneşberk Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Nisan 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Berk Güneşberk, lisans eğitimini ise Beykent Üniversitesi Sinema Televizyon bölümünde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Berk Güneşberk, özellikle Kara Sevda adlı dizide oynadığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Berk Güneşberk’in bilinen bir ilişkisi yoktur ve bekardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Berk Güneşberk 1.79 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Berk Güneşberk, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Berk Güneşberk hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Berk Güneşberk ile İlgili Aramalar

Google’da Berk Güneşberk ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Berk Güneşberk Oynadığı diziler Berk Güneşberk kaç yaşında Berk Güneşberk zümrüdüanka Berk Güneşberk Kimdir, berk güneşberk boyu kilosu, berk güneşberk hangi dizilerde oynadı, berk güneşberk instagram hesabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber