Biyografi

Çağla Demir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Çağla Demir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Çağla Demir’den söz edeceğiz.

Çağla Demir Kimdir?

  • Oyuncu.

15 Temmuz 1992 tarihinde dünyaya gelen Çağla Demir, ilkokul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra lisans eğitimini ise Ankara Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi’ni tamamlamıştır. Oyunculuk çalışmalarından evvel modellik yapan Çağla Demir, sonrasında Medcezir adlı dizide Ceren karakterine hayat vermiştir. Sonrasında ise Siyah İnci, Kocaman Ailem, Kara Sevda ve Elimi Bırakma adlı dizide oynadığı rollerle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Çağla Demir 1.64 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Çağla Demir, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Çağla Demir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Çağla Demir ile İlgili Aramalar

Google’da Çağla Demir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Barış Alpaykut Çağla Şıkel Çağla Demir kaç yaşında Seher çağla demir ekşi Çağla Demir Boyu Çağla Demir kimdir Çağla Demir sevgilisi Çağla Demir nereli, çağla demir boyu kilosu, çağla demir aslen nereli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.