Biyografi

Berkay Hardal Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Sosyal medya platformunda ve televizyon dünyasında en popüler oyuncu olan Berkay Hardal hayatımıza İstanbullu Gelin dizisinde Özcan Deniz ‘in kardeşi rolünde girdi. Evinizden biri gibi gördüğünüz zamanla kendisini çok sevdiğiniz Berkay Hardal oldukça sempatik ve karizmatik bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Hayalleri futbol dünyası olan genç oyuncu yaşadığı bir sakatlık nedeniyle hayallerine veda etmiş oyuncu olmaya karar vermiştir.

Trakya Üniversitesi bitiren yakışıklı oyuncu Berkay Hardal oldukça hayvansever bit oyuncu. Kendisi gibi oyuncu sevgilisi olan aynı dizide tanışıp şuan evlilik teklifi yaptığı yine İstanbullu Gelin dizisinde Bade karakteri ile başarılı oyuncu Hira Koyuncuoğlu ile birlikte güzel bir aşk yaşıyor. Ünlü oyuncu 1996 yılında İstanbul’da doğmuş büyümüş ve kariyerine burada devam etmiştir.

Berkay Hardal Hayatı

Ailesinin desteğiyle oyuncu olmaya karar veren ünlü oyuncu Berkay Hardal oldukça samimi biri olarak yakın çevresinde çok seviliyor. Yurt dışına çıkmayı çok seven ünlü oyuncunun gittiği ülkeler ve paylaşımları olay oluyor. Sosyal medya platformunda oldukça aktif olan genç oyuncu sıkça fotoğraf paylaşımı yaparak sevenlerine mesaj gönderiyor.

Ekonomi bölümünü okuyan Berkay Hardal aslında futbolcu olmak istemiş fakat sakatlık yaşaması nedeni ile kariyerine oyuncu olarak devam etmiştir. Oyunculuk eğitimleri alan ünlü oyuncu daha ilk dizi kariyerinde Türkiye’nin starları ile aynı sette oynamış büyük bir şans yakalamış ce arkasından reklam dizi, sinema teklifleri adeta yapmıştır. Özcan Deniz, Aslı Enver ve birçok önemli usta oyuncularla birlikte rol alan Berkay Hardal şuanda bir dizide oynamıyor.

Berkay Hardal Yer Aldığı TV Projeleri

Yarım milyon takipçisi bulunan yakışıklı oyuncu ilk kariyeri olan Star TV ekranlarında yayınlanan oldukça başarılı proje İstanbullu Gelin dizisinde Murat karakterine hayat vermiştir. Evin küçük asi oğlunu canlandıran Berkay Hardal çok başarılı bulunmuş bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor.

 Daha sonra Show TV ekranlarında yayınlanan Melekler Ağlamaz dizisinde başrol teklifi almış ve kabul ederek yine başarılı bir oyuncu olarak ekran karşısına geçmiştir. Çok sevilen ve takip edilen yetenekli oyuncu geleceğin yıldız oyuncusu olarak görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds