Biyografi

Berrak Başkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Berrak Başkan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Berrak Başkan’dan söz edeceğiz.

Berrak Başkan Kimdir?

  • Oyuncu.

23 Ekim tarihinde dünyaya gelen Berrak Başkan, lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Güzel oyuncu Berrak Başkan, Kanal D ekranlarında yayınlanan Hicran adlı dizide rol almıştır. Berrak Başkan, söz konusu dizide Yağmur Çokgenç, Berk Bakioğlu, Melda Arat, İclal Karaduman gibi isimlerle beraber oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Berrak Başkan, oyunculuk çalışmalarına Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Hicran” adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Berrak Başkan hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, sevgilisi var mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Berrak Başkan, erişim tarihi: 1 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds