Biyografi

Bestem Türen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Bestem Türen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bestem Türen’den söz edeceğiz.

Bestem Türen Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Ocak 1968 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Bestem Türen, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde tamamlayan Bestem Türen, sonrasında Şehir ve Devlet Tiyatroları’nda görev almış; Kurtlar Vadisi Pusu ve Devlerin Aşkı gibi projelerde oynamıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Bestem Türen, oyunculuk çalışmalarına da aktif olarak devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bestem Türen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Bestem Türen, erişim tarihi: 26 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds