Biyografi

Kutay Kaleli Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Evli mi?

Kutay Kaleli kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı iş insanlarının yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Kutay Kaleli’den söz edeceğiz.

Kutay Kaleli Kimdir?

  • İş İnsanı.

Lisans eğitimini Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Kutay Kaleli, MBA eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. 2006 ile 2010 yılları arasında Akfen Holding bünyesinde enerji yatırı uzmanı olarak görev yapan Kutay Kaleli, Mayıs 2015 ile Kasım 2021 tarihleri arasında Türkiye Basketbol Federasyonu’nda Disiplin Kurlu Üyesi olarak görev yapmıştır. Kutay Kaleli aynı zamanda 2013’ten beri ATO’da Enerji Komitesi Başkanı, Şubat 2022’den beri Başkent Üniversitesi’nde öğretim görevlisi, 2017’den Uluslararası Güner Enerjisi Topluluğu Türkiye Departmanı’nda başkan olarak görev yapmaktadır. Kutay Kaleli, Pınar Ece Kaleli ile evlidir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Kutay Kaleli, aynı zamanda çeşitli ulusal kanallarda ekonomi ve girişimcilik gibi konularda konuşmalar yapmakta ev canlı yayın bağlantılarına konuk olmaktadır. İş insanı ve girişimci Kutay Kaleli hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • linkedin.com, Kutay Kaleli, erişim tarihi: 18 Ağustos 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi