Bloomberg HT Sunucusu Cüneyt Başaran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Cüneyt Başaran kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı medya kuruluşlarında görevli sunucu ve spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cüneyt Başaran’dan söz edeceğiz.

Cüneyt Başaran Kimdir?

  • Sunucu.

1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine 1993 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde başlayan Başaran, eğitimini 1998 yılında başarıyla tamamlamıştır. Cüneyt Başaran, yüksek lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Meslek hayatına finans sektöründe adım atan Cüneyt Başaran, daha sonra İstanbul’da A Bank ve BNP’de borsa taciri olarak görev yapmıştır. Başaran, daha sonra Londra’ya yerleşen Cüneyt Başaran, Commerzbank ve Standard Bank’ta Türkiye Masası Şefi görevlerinde çalışmıştır. 2010 senesinde medya sektörüne geçiş yapan Cüneyt Başaran, Bloomberg HT’de genel yayın yönetmenliği görevlerinde bulunmuştur. Ayrıca Ciner Medya Grubu’nun Londra temsilcisi olmuştur. Habertürk’te de köşe yazılarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Pınar Aylin Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Şarkıları?

Instagram ve Twitter hesaplarından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cüneyt Başaran’ 1975’te dünyaya gelmiştir. Ancak doğum tarihi belli değildir. Ayrıca Cüneyt Başaran hakkında merak edilen aslen nereli, eşi kimdir, boşandı mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cüneyt Başaran ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni İmren Gürsoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Google’da Cüneyt Başaran ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cüneyt Başaran ayrıldı Cüneyt Başaran kim Cüneyt Başaran kiminle evli Cüneyt Başaran Yazıları Cüneyt Başaran Instagram Gökhan Şen Cüneyt başaran ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi