Bloomberg HT Sunucusu İrfan Donat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

İrfan Donat kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı medya kurum kuruluşlarında görevli sunucu, spikerlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca İrfan Donat’dan söz edeceğiz.

İrfan Donat Kimdir?

  • Sunucu

Lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlayan İrfan Donat, yüksek lisans eğitimini ise Southern Polytechnic Devlet Üniversitesi’nde İşletme Ana Bilim Dalı üzerine tamamlamıştır. Gazetecilik hayatına 1997 yılında Milliyet gazetesi ile adım atan İrfan Donat, 2009 ile 2012 tarihleri arasında Sabah gazetesinin ekonomi editörü olarak görev yapmıştır. Bu görevi esnasında tarım, gıda ve enerji sektörüne dair pek çok röportaja imza atan İrfan Donat, kuruluşundan 3 sene sonra, 2013’te Bloomberg HT’de tarım editörü olarak görev almaktadır. Bloomber HT kanalında ‘Tarım Analiz’, ‘Akıllı Tarım’ ve ‘Mevsiminde Tarım’ programlarının sunuculuğunu yapmakla beraber Bloomberg HT’nin İnternet sitesinde tarımve gıda sektörüne dair yazılar kaleme almaktadır.

İrfan Donat, evlidir ve bir çocuk babasıdır. Eşinin ismi İpek Günlü’dür. Çocuğunun ismi ise Toprak’tır. Instagram ve Twitter üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan İrfan Donat’ın Instagram hesabı üzerinde sıkı takipçileri bulunmaktadır. İrfan Donat hakkında merak edilen aslen nereli, kaç yaşında, boyu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İrfan Donat ile İlgili Aramalar

Google’da İrfan Donat ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; irfan donat kaç yaşında, irfan donat aslen nereli, irfan donat biyografi, irfan donat mevsiminde tarım, irfan donat bloomberg ht, irfan donat eşi kimdir, irfan donat instagram

One thought on “Bloomberg HT Sunucusu İrfan Donat Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

  • Şubat 1, 2023 tarihinde, saat 12:56
    Permalink

    Sayın İrfan Donat’ın tarımla ilgili röportaj ve proğramları çok yararlı ve bilgilendirici teşekkürlerimle başarılar diliyorum.
    Tarım kredi kooperatifini de çiftçiler yönünden incelemesini ve ne derece çiftçiye kooperatif amacına uygun olarak ne derece yararlı olduğunu irdelemesini çiftçileri bilgilendirmesini isteriz. Saygıyla.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yabancı dizi izle