Bloomberg HT Sunucusu Gözde Kuyumcu (Özköseoğlu) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Evli mi? Boyu?

Gözde Kuyumcu kimdir, nereli ve kaç yaşında, evli mi bekar mı, eşi kimdir, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı medya organlarında görev yapan sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gözde Kuyumcu’dan söz edeceğiz.

Gözde Kuyumcu Kimdir?

  • Sunucu.

Lisans eğitimine 2003 yılında Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü’nde başlayan Gözde Kuyumcu, bölümünden 2009 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini ise 2017 yılında Küresel İlişkiler üzerine tamamlamıştır.

Meslek hayatına 2010 yılında NTV’de muhabir olarak başlayan Gözde Kuyumcu, bu görevini 2015 yılına kadar sürdürmüştür. 2014 yılında 6 ay süreyle BBC News’te editörlük Gözde Kuyumcu, ayrıca SKY Türk ve Star TV’de de muhabirlik yapmıştır.

EKO TÜRK ekranlarında yayınlanan “Yatırım Dünyası” ve “Küresel Bakış” adlı programları sunan Gözde Kuyumcu, Aralık 2019 tarihinden beri Bloomberg HT kanalında görev yapmaktadır. Kuyumcu, bu kanalda “Kapanışa Doğru” ve “Günden Kalanlar” adlı programların sunuculuğunu yapmaktadır.

Boşanmadan önce adı Gözde Kuyumcu Özköseoğlu’dur. Gözde Kuyumcu ile ilgili olarak merak edilen boyu kaç, aslen nereli ve annesi, babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Gözde Kuyumcu ile İlgili Aramalar

Google’da Gözde Kuyumcu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gözde Özköseoğlu evlendi mı Gözde Özköseoğlu evli mı Gözde Kuyumcu kimdir Gözde Kuyumcu Bloomberg Gözde Özköseoğlu boşandımı Gözde Kuyumcu Instagram Gözde Özköseoğlu kaç yaşında Gözde Özköseoğlu eşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.