Otomobil

BMW E34 E36 E46 Merkezi Kilit Beyni Nerede?

BMW E34 E36 ve E46 modellerinde keonik arızalardan biri de merkezi kilit sistemi ile ilgilidir. Merkezi kilit sistemi olmayan bir modele sıfırdan montaj yapacaksanız da yerini öğrenmek için makalemizi sonuna kadar okuyun. Böylelikle bağlantı yerlerini doğru bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. Aracın tüm kapılarını kilitlemekle uğraşmak bir kenara, güvenlik açısından da araçta merkezi kilit sisteminin düzgün çalıştığından emin olmak önemlidir. Otoparkta araçtan indiğiniz anda tüm kapıların kilitlenmiş olduğunu zannederek büyük bir güvenlik zaafiyetine sebep olabilirsiniz.

BMW araçların eski kasalarında merkezi kilit yeri ön yolcu koltuğunun önünde torpidonun tam altıdır. Alman grubu otomobillerin yedek parçasını satan bir yerden ürünü temin ederek kendiniz montaj yapmanız mümkündür. Ancak sıfırdan bağlantı yapacaklar için durum bir miktar daha zor olacaktır.

Özet olarak, böyle bir arızada güvenliğiniz için derhal müdahale etmeniz gerekir. Kafanızı karıştıran, benzer başka bir arıza belirtisi görürseniz aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizden destek alabilirsiniz. Yabancı kaynaklar dahil araştırma yaparak sizlere hızlıca yardımcı olacağız.

One thought on “BMW E34 E36 E46 Merkezi Kilit Beyni Nerede?

  • Orhan Özdemir

    1993 MODEL bmw E36 3.16 ARACIMDA MERKEZİ KİLİDİ KİTLERKEN DÖRT SİNYALDE YANIM SÖNÜYORDU BU KESİLDİ. KİLİTLEME TUŞUNA BASTIĞIMDA DA ARADADA TAKILI KALIP 4 LÜ SİNYAL VERMEYE BAŞLIYOR HİÇ KESİLMEDEN. DÖRTLÜ SİNYAL TÜYMESİNİ AÇIP KAPATIĞIMDA KESİLİYOR. BU ARIZA ACABA RÖLEDENMİDİR. RÖLEDENSE EYER BU RÖLE ARABANIN NERESİNDEDİR.?

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds