Bora Koçak Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Bora Koçak kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bora Koçak’tan söz edeceğiz.

Bora Koçak Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Ayşe Arman Kimdir? Nerelidir? Eşi Çocukları ve Hayatı

Kırşehir’de dünyaya gelen Bora Koçak, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonometri Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonrasında ise İngiltere’de Aspect Bournemouth University’de İşletme, Pazarlama ve Muhasebe eğitimi almıştır. Ayrıca İngiltere Bournemouth University Güzel Sanatlar Enstitüsü’nde tiyatro üzerine eğitimler almıştır. İlk oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Sakarya Fırat adlı dizide Muharrem karakterine hayat vererek yaşayan Bora Koçak, sonrasında birçok dizi ve projede rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Gezmek Olsun Sunucusu Yıldız Yakar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Oynadığı Dizi ve Filmler?

  • 2016 – Altınsoylar (Hamit)
  • 2013 – Merhamet (Ali)
  • 2014 – Kaçak (Nuri)
  • 2012 – Uzun Hikaye (Kara Turan)
  • 2009 – Sakarya Fırat (Muharrem)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bora Koçak, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bora Koçak hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi