Zülal Lalfizu Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında?

Zülal Lalfizu kimdir ve nerelidir? Sosyal medyada paylaştığı ”ellerine sağlık” adlı şarkıyı seslendirdiği videosuyla bir anda popüler hale gelen ve kendisi hakkında merak uyandıran Zülal Lalfizu, özellikle jest ve mimikleri ile kendisine hayranlık uyandırdı.

Sosyal medyada, Instagram’da ‘Ellerine Sağlık’ isimli şarkıyı seslendirmesiyle meşhur olan Zülal Lalfizu hakkında en çok merak edilen soruların başında kaç yaşında olduğu, nereli olduğu, hangi okulda okuduğu yer almaktadır.

Kaç Yaşında?

Zülal Lalfizu, 17 yaşındadır. Açıköğretimde okuyan Zülal Lalfizu, mimar olmayı düşünmektedir. Annesi öğretmen olan Zülal, aynı zamanda tiyatro eğitimi de almaktadır. ”

Kova burcu olan Zülal Lalfizu, Instagram ve YouTube hesaplarından da çeşitli video ve resimleri takipçileri ile paylaşmaktadır. Şu anda Instagram hesabında 80 binden fazla takipçisi olan Lalfizu, YouTube hesabında da 6 bin takipçisi bulunuyor.

”Kendi çapımda eğlendiğim, eğlendirmeyi hedef kıldığım, gelişi güzel yutub kanalım” diyerek paylaşımlar yaptığı hesabında ”Neden Bere Takıyorum” isimli bir videosu da vardır.

Sosyal medyanın hızla yükselenleri arasında yer alan Zülal Lalfizu hakkında yazdıklarımızın kaynağı, tamamen kendisinin Instagram hesabından gerçekleştirdiği canlı yayındır. Daha detaylı bilgiler geldiği sürece bu yazımızı güncel tutacağız. Nereli, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtını ise daha sonra sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: