Brain Test 2 ”Bu Kadar Egzersizden Sonra Ayakları Korkunç Durumda Ona Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bu kadar egzersizden sonra ayakları korkunç durumda ona yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 5. seviye olan bu kadar egzersizden sonra ayakları korkunç durumda ona yardım et sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”bu kadar egzersizden sonra ayakları korkunç durumda ona yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Çılgın Sedat Bir Helikopterle Kaçmaya Çalışıyor Onu Durdur'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye : Bu Kadar Egzersizden Sonra Ayakları Korkunç Durumda Ona Yardım Et

Oyunda sorulan tartışmasız en zor sorulardan biri olan bu seviyede soruyu çözmek için ekrana bakıyoruz ve sorunun cevabını aslında net bir şekilde görebiliyoruz. Şimdi ekrana baktığımız zaman bir tane yeşil dolap, bir tane yeşil leğen bir tane kanepe ve üzerinde de Seray var. Bunlardan bazıları ile sorunun cevabına ulaşmamız gerekir.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Behzat Bu Gazete Parçasını Adamda Buldu Gizli Mesajı Çözelim'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Dolabı Aç Suyu Leğene Koy

İlk başta yeşil leğeni alın ve Seray’ın ayağının altına koyun. Daha sonra da dolabı açın ve dolabın içindeki suyu leğenin içine dökün. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüm olan 6. seviyeye geçeceksiniz. Bütün sorularda da aynı mantık söz konusu. Sadece ekranda nesneler arasından en mantıklı olanı seçmeniz bile çözüme kavuşturmak adına kolay bir iş.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Keşke Şöyle Yiyecek Güzel Bir Şeyler Olsaydı'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir