Brain Test 2 ”Merdivenlerden Çıkmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan merdivenlerden çıkmasına yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Seray Sporda senaryosundaki 4. seviye olan merdivenlerden çıkmasına yardım et sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”merdivenlerden çıkmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Behzat'ın Çılgın Sedat'ın Planlarını Ortaya Çıkarmak İçin Malikaneye Sızması Gerek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye : Merdivenlerden Çıkmasına Yardım Et

Oyunda sorulan en basit ama karmaşık sorulardan biri olan bu soruda ekrana göz attığımız sadece bir merdiven ve merdivenin başında Seray var. Şimdi sorunun çözümü merdivenlerle ve Seray’ın bu merdivenlerden çıkması lazım. Şimdi sorunun doğru cevabına kısaca göz atalım.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 7. Seviye “Kilidi Açmak İçin Sola Kaydır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Merdivenleri Kaldır

Evet, ilk başta Seray’ın bastığı basamağı yukarı doğru kaldırın. Daha sonra da aynı işlemi her basamakta tekrar edin. Bu sayede Seray merdivenlerden teker teker yukarı doğru çıkarın. Bu sayede Seray hiç zahmet çekmeden yukarı doğru çıkacak olacak.

Brain Test Nasıl Çözülür?

İlginizi Çekebilir:  7 Maddede Neden “Sarı Taksi” Değil UBER?

Oyunda hiçbir sorunun tek ve ortak bir cevabı yok. Bu nedenle her soru için farklı mantıklar ve farklı çözüm yolları bulmak gerekiyor. Mesela bütün sorularda ilk başta dikkat etmeniz gereken nokta nesnelerdir. Hareket eden nesnelerin hepsine teker teker dikkat edin ve ekrandaki en garip nesnelere iyi bakarak çözüme ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce