Brain Test 2 ”Hadi Behzat Şu Korumalardan Kurtulalım” Sorusunun cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan hadi Behzat şu korumalardan kurtulalım sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 5. seviye olan sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”hadi Behzat şu korumalardan kurtulalım” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Olamaz Metin’in Okları Bitti Ona Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 5 : Hadi Behzat Şu Korumalardan Kurtulalım

Oyuna eklenen son güncelleme ile birlikte kullanıcılar iki eski senaryo kahramanının bir araya geldiklerine şahit oldular. Bu eski iki senaryo kahramanı Behzat ve Metin. Şimdi bu senaryoda 4 bölümü geride bıraktık. Şimdiki seviyemiz 5. Bu seviyede doğru cevaba ulaşmak için ekrana kısaca göz atmak yeterli. Nasıl olabilir diyorsanız biraz daha dikkatli bakmanızı öneririm. Nitekim bu oyunda ilk uymanız gereken kural dikkat ve odaklanma. Şimdi dikkat ve odak kesilerek cevabın ne olabileceğine dair tahmin yürütelim.

İlginizi Çekebilir:  Sizi Hayattan Soğutacak 5 İnsan Tipi

Sorunun Doğru Cevabı: Kiremitleri Kafalarına At

Çatının altında kiremite benzer çıkarılabilen bir nesne var. Evet, o nesneyi alın ve daha sonra ortada bulunan ilk korumanın tepesine yukarıdan aşağıya doğru bırakın. Daha sonra korumanın başına bir şey geldiğini anlayıp koştura koştura gelen diğer korumanın da önce başındaki koruyucu kaskı kaldırın. Ona da yine aynı muameleyi yapın ve kiremitlerden birini alıp tepeden aşağıya doğru bırakın. Bu sayede Behaz iki korumadan da kurtulmuş olacak ve siz de bir sonraki bölüm olan 6. seviyeye geçeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Kaç Civciv Var'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce