Brain Test 2 ”Bu Sedat’ın Yazlık Villası Behzat’ın Buraya İnmesi Gerekiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bu Sedat’ın yazılık villası Behzat’ın buraya inmesi gerekiyor sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 4. seviye olan bu Sedat’ın yazılık villası Behzat’ın buraya inmesi gerekiyor sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”bu Sedat’ın yazılık villası Behzat’ın buraya inmesi gerekiyor” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Ahşap Jaluzi Yıkanır Mı?

Brain Test 2 Seviye 4: Bu Sedat’ın Yazlık Villası Behzat’ın Buraya İnmesi Gerekiyor

Oyuna yeni eklenen güncelleme ile eski iki senaryo bir araya getirilmiş ve bu iki senaryodaki kahramanlar da aynı hikayeye dahil edilerek sürükleyici bir olay örgüsü yaratılmaya çalışılmış. Oyunnun bu seviyesinde sorulan soruda ise Behzat’ın Sedat’ın yazlık villasına inmesi gerekiyor ancak her nasılda Behzat uçaktan atlarken tam olarak iniş yapamıyor. Bunun elbette çözümü olma değil mi?

İlginizi Çekebilir:  Protein Tozu Çiçeklere İyi Gelir mi?

Sorunun Doğru Cevabı: Atladığı Sırada Behzat’a Dokun

Evet, Behzat tam Sedat’ın adadan oluşan yazlık sarayına atladığı sırada Behzat’a dokunun ve Behzat’ın paraşütü açmasına imkan sağlayın. Öbür türlü Behzat’ın paraşütü açılmayacak ve metrelerce yukarıdan yere çakılacak. Bunu engellemek adına Uçağın arka kısmına dokunun ya da uçağın kendisine de dokuanbilirsiniz. Daha sonra ise havadaki Behzat’a bir kez dokunarak paraşütü açmasını sağlayın. Görüldüğü üzere Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 4. seviye de oldukça basit.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 'Hadi Biraz Limonata Yapalım' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara