Brain Test 2 ”Kubilay’ın Tornavida ile Açabileceği Gizli Bir Panel Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Kubilay’ın tornavida ile açabileceği gizli bir panel var sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Kubilay Firarda senaryosundaki 12. seviye olan Kubilay’ın tornavida ile açabileceği gizli bir panel var sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Kubilay’ın tornavida ile açabileceği gizli bir panel var” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 72. Seviye “Düğmeye 100 Kez Bas” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye : Kubilay’ın Tornavida ile Açabileceği Gizli Bir Panel Var

Ekrana baktığımız zaman Kubilay’ın yatağının hemen arkasında bir tane yara bandı ile kapatılmış bir yer bulunuyor. Yan tarafta ise bir tane klozet var. Geçtiğimiz seviyelerde çözüm klozet ile ilgili değildi ancak bu seviyede sorunun doğru cevabı klozet ile ilgili.

İlginizi Çekebilir:  Terzi Nedir? Görevleri Nelerdir?

Sorunun Doğru Cevabı: Klozet Yana Çek

Evet ilk başta yapmanız gereken klozeti yana çekmeniz. Ardından klozetin arkasındaki vidalı yerleri gardiyana yakalanmadan açmanız gerekecek. Bunun yaparken gardiyanın elindeki ışığın yaklaşmasını takip edin. Gardiyan gelmeden 4 tane vidanın hepsini teker teker sökmemiz gerekecek. Bu sayede soruya doğru cevap vereceğiz ve bir sonraki bölüm olan 13. seviyeye geçmiş olacağız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 217. Seviye “Şekerin Ağza Ulaşmasını Sağlayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Oyunda sorulan sorulara tek bir mantıkla cevap vermek kolay değil. Bunun için biraz şansınızın olması gerekiyor ancak her soruya farklı cevaplar vermelisiniz ki soruları hemen geçin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara