Easy Game 1. Seviye ”Hangisi Daha Hafif” Sorusunun Cevabı Nedir?

Hangisi daha hafif sorusunun cevabı nedir, Easy Game isimli oyunda sorulan hangisi daha hafif sorusunun doğru cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test, Brain Out ve Stump Me gibi oldukça popüler olan mobil zeka oyunlarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”hangisi daha hafif” sorusundan söz edeceğiz.

Easy Game 1. Seviye: Hangisi Daha Hafif

İlginizi Çekebilir:  17 Yaşınıza Neler Söylemek İsterdiniz?

Oyunun birinci bölümünde sorulan soru, normal olarak ilerleyen seviyelere göre kıyaslandığında oldukça kolay ve çözümü basit bir soru. Sorunun doğru cevabına ulaşmak için öncelikle yapmanız gereken soruyu dikkatli okumak ve ekrandaki nesnelere iyi odaklanmak.

Sorunun Doğru Cevabı: Karpuzun Üzerindeki Balonlara Tıklayın

Sorunun doğru cevabını verebilmek için karpuzun üzerinde yer alan balonlara tıklayın daha sonra da elmaya tıklayın. Bu iki adımı atlamadan yaparsanız bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Aslında bu soru, sizi yanıltmasın ilerleyen bölümlerde daha zor sorular ile karşı karşıya kalmanız mümkün.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Hadi Behzat Şu Korumalardan Kurtulalım'' Sorusunun cevabı Nedir?

Easy Game Nasıl Çözülür?

Daha önce Brain Test, Brain Out ve Stump Me gibi oyunların cevaplarından ve bu oyunların nasıl çözüleceğinden söz etmiştik. Bu oyunda da benzer mantık ve çözümler söz konusu. Bunun için sorularda ilk olarak soru cümlesini iyi okuyun ve soruda ne anlatılmak istendiğine dikkat edin. Ekranda verilen hiçbir objeyi atlamayın. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak veya sağa sola döndürmek de önemli bir çözüm yöntemi.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 264. Seviye “Bu Gençleri Kavuştur Aşk Kazansın” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara