Brain Test 226. Seviye “Bende Düzen Takıntısı Var Lütfen Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde en çok oynanan mobil oyunlar arasında yer alan Brain Test’in kendi kategorisinde de en çok tercih edilen oyunlar arasında yer aldığını söylememize gerek yoktur sanırım. Oyunda sorulan sorular zaman zaman kafa karıştırıcı olabiliyor. Bu gibi durumlarda kullanıcılar soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarında aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bende düzen takıntısı var lütfen yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye: Bende Düzen Takıntısı Var Yardım Et Lütfen

Oyunda sorulan sorular arasında yer alan bu seviyede gerçek anlamda soru oldukça basit ve çözümü sizin sandığınız kadar zor değil. Aslında tek yapmanız gereken sadece soru cümlesini iyi okumak ve anlamak. Gerisi zaten gelecektir. 

Sorunun Doğru Cevabı: Her Kaba Aynı 

Evet, en solda mavi, ortada sarı en sağda ise kırmızı olacak şekilde tüm kaplara üçer kez dolmak üzere sorunun doğru cevabını vermiş olacaksınız. Bu sorunun cevabı da işte bu kadar kolay ve basit. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorular her ne kadar çözümü zor görünse de ilk adım olarak soru cümlesini iyi okur, ekranda hareket eden tüm nesnelere iyi dikkat eder ve son olarak da bazı sorularda ekrana rastgele dokunup, telefonu sallayıp sağa veya sola yatırırsanız soruların büyük bir kısmını çözmüş olursunuz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: