Gündelik Hayat

2019’un Rengi: Canlı Mercan

2019’un merakla beklenen rengi belli oldu. Dünyanın renk otoritesi olarak kabul edilen Pantone, 2019 yılının rengini açıkladı: Living Coral, yani Canlı Mercan. 

Pantone’in 2019’un rengi açıklamasının alt metninde “iyimserlik ve mutluluk arayışı” yer alırken mercanlardaki canlı vurgusu da “çevreciliğe” dikkat çekiyor. 

Ojeler 

Pantone’in 2019 yılının rengi olarak canlı mercanı seçmesi ile birlikte gözler ojelere çevrildi. Pantone’in bu sıcak rengi hem soğuk havalarda içinizi ısıtacak hem enerjisiyle tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayacak. 

Ceket 

Canlı mercan rengi, ceketlerinizle harika bir uyum yaratacak. İster kaban ister kısa ceketlerinizde kullanabileceğiniz bu sıcak renk, sahip olduğu mutluluk enerjisiyle sizi farklı kılacak. 

Ruj ve Pudra 

Kadınların vazgeçilmez makyaj malzemelerinden olan rujlarda bu renk yine sıkça kullanılacak. Ruj olarak dudaklarınıza sürebileceğiniz canlı mercan rengini pudra olarak yanaklarınızda da kullanabilir ve mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz. 

Elbise 

Özel davetlerde, düğün veya toplantılarda kadınların olmazsa olmazı elbiselerdir. Her davet bir öncekinden daha önemli; her elbise bir öncekinden daha şık ve güzel olmalıdır. 2019’un bu sıcak rengini mutlaka deneyin. 

Çanta 

Kadınların yanı başlarından ayıramadığı aksesuar: Çanta. Bizi çekip çeviren, adeta toparlayan son parçamız olan çantalarda da canlı mercan rengini tercih edebilirsiniz. Bu renk, kombinlediğiniz parçaları daha değerli gösterecek. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi