Biyografi

Bülent Baytar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Dizileri? Evli mi?

Bülent Baytar kimdir, nereli ve kaç yaşında, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Bülent Baytar’dan söz edeceğiz.

Bülent Baytar Kimdir?

  • Oyuncu.

1975 yılında İzmit’te dünyaya gelen Bülent Baytar, dizi-film ve tiyatro oyuncusudur. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Ana Sanat Dalı’nde tamamlamıştır. Leyla ile Mecnun dizisinde Dostoyevski karakterine hayat veren ve bu rolle büyük beğeni toplayan Bülent Baytar, 2021 yılında yeniden çekimlerine başlanan Leyla ile Mecnun dizisinde de aynı rolde oynamaktadır.

Instagram hesabından paylaşımlarda bulunan Bülent Baytar, oyunculuk çalışmalarına Exxen platformunda yayınlanan Leyle ile Mecnun dizisinde devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bülent Baytar hakkında merak edilen aslen nereli, boyu kilosu kaç, evli mi bekar mı gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tiyatro.kocaeli.bel.tr, Bülent Baytar, erişim tarihi: 25 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds