Bulut Köpük Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bulut Köpük kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bulut Köpük’ten söz edeceğiz.

Bulut Köpük Kimdir?

  • Oyuncu.

18 Ekim 1980 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Bulut Köpük, lisans eğitimini ise Hacettepe Üniversitesi Turizm Bölümü’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra oyunculuk üzerine kariyer yapmayı istediği için TÜRVAK’ta oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. 2011 senesinde Tayanç Ayaydın ile dünya evine giren Bulut Köpük, aynı yıl boşanmıştır. Ardından da Arka Sokaklar adlı dizide görev almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sercan Badur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Sonrasında Sağır Oda isimli dizide rol alan Bulut Köpük, 2007’de ise Gomeda filminde görev almıştır. Bizim Hikaye ve Sen de Gitme adlı dizilerde rol alan Bulut Köpük, son olarak Deccal adlı filmde Aslı karakterine can vermiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bulut Köpük 1.72 m boyundadır ve 60 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Oğuz Uğur Bay (Uğurbay) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bulut Köpük, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bulut Köpük hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bulut Köpük ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Sözcü Gazetesi Muhabiri Deniz Ayhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Google’da Bulut Köpük ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Bulut kopuk Instagram Bulut Köpük Tayanç Ayaydın Bulut Köpük Kimdir Sally Ghalayini Bulut Köpük Bez Bebek, bulut köpük aslen nereli, bulut köpük boyu kilosu, bulut köpük kimdir nerelidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara