Biyografi

Mısra Öz Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Mısra Öz kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, annesi babası kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı önemli kişilerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Mısra Öz’den söz edeceğiz.

Mısra Öz Kimdir?

  • Aktivist.

20 Nisan’da İstanbul’da dünyaya gelen Mısra Öz, Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından sigortacı olarak çalışmaya başlayan Mısra Öz, sonrasında Hakan Sel ile evlenmiştir. Çiftin bu eviliğinden Oğuz Arda Sel adında bir erkek çocukları olmuştur. 2018 yılında Kapıkule – Halkalı seferi yapan trenin Çorlu’da kaza yapması sonucu oğlunu ve eşini kaybetmiştir. Kazanın sorumluların yargılanması ve kanun önünde hesap vermeleri için birçok kişiyle hukuki mücadelede bulunan Mısra Öz, bu süreçte mahkeme tarafından da çeşitli cezalara mahkum edilmiştir. Bir süre Kovid-19 nedeniyle yoğun bakımda tedavi olan Mısra Öz, sonrasında sağlığına kavuşmuştur. Mısra Öz, son olarak Türkiye İşçi Partisi’nden milletvekili aday adayı olarak gösterilmiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Mısra Öz, mücadelesine seçilmesi halinde milletvekili olarak devam edecektir. Mısra Öz, adaylık sürecinde Twitter hesabından ”helalleşmeyeceğiz”, ”hesaplaşacağız” açıklamalarında bulunmuştur. Mısra Öz hakkında merak edilen kaç yaşında, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • onedio.com, Mısra Öz, erişim tarihi: 28 Mart 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds