Burak Can Aras Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Burak Can Aras kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burak Can Aras’tan söz edeceğiz.

Burak Can Aras Kimdir?

  • Oyuncu.

29 Kasım 1997 tarihinde dünyaya gelen Burak Can Aras, oyunculuk çalışmalarına Aras Tonic Talent bünyesinde devam etmektedir. Öğretmen adlı dizide lise öğrencisi rolünde oynayan Burak Can Aras, 2013 senesinde ise Merhamet adlı dizide rol almıştır. Söz konusu dizide Küçük Mehmet karakterine hayat veren Burak Can Aras, öğrenimi nedeniyle oyunculuğa bir süre ara vermiş sonrasında ise FOX TV ekranlarında yayınlanan Öğretmen adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Rober Koptaş Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burak Can Aras, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burak Can Aras, hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Fahriye Kesimal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Burak Can Aras ile İlgili Aramalar

Google’da Burak Can Aras ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Burak Can Aras boyu kaç, Burak Can Aras instagram hesabı, Burak Can Aras oynadığı diziler nelerdir, Burak Can Aras kimdir.

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Erdem Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara