Biyografi

Cevdet Arıcılar Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Cevdet Arıcılar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cevdet Arıcılar’dan söz edeceğiz.

Cevdet Arıcılar Kimdir?

  • Oyuncu.

1963 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cevdet Arıcılar, lisans eğitimini ise Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Yüksek Bölümü’nde tamamlamıştır. Bugüne kadar birçok dizi ve filmde görev alan Cevdet Arıcılar, ilk olarak Issızlığın Ortasında adlı projede görev almıştır. Başarılı oyuncu Cevdet Arıcılar, aynı zamanda Yalancı Bahar, Sudan Bıkmış Balıklar, Kurtuluş, Mavi Gözlü Dev gibi birçok projede rol almıştır. Başarılı oyuncu Cevdet Arıcılar, aynı zamanda Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Bir Deniz Hikayesi” adlı dizide Aslan Bey rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cevdet Arıcılar 1.82 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cevdet Arıcılar, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cevdet Arıcılar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cevdet Arıcılar ile İlgili Aramalar

Google’da Cevdet Arıcılar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cevdet Arıcılar aslen nereli, Cevdet Arıcılar kimdir nerelidir, Cevdet Arıcılar boyu kaç, Cevdet Arıcılar kilosu, Cevdet Arıcılar oynadığı diziler nelerdir, Cevdet Arıcılar evli mi, Cevdet Arıcılar eşi kimdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi