Burç Kümbetlioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Burç Kümbetlioğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burç Kümbetlioğlu’ndan söz edeceğiz.

Burç Kümbetlioğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

14 Eylül 1980 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelen Burç Kümbetlioğlu, lisans eğitimini ise Bülent Ecevit Üniversitesi Maliye Bölümü’nde tamamlamıştır. Burç Kümbetlioğlu, 2009 yılında ise ilk oyunculuk deneyimini Hanımın Çiftliği dizisinde yaşamıştır. Başarılı oyuncu Burç Kümbetlioğlu ayrıca Anneler ve Kızları, Sen de Gitme, Veda, Böyle Bitmesin, Ben Onu Çok Sevdim, Aramızda Kalsın, Çırağan Baskını, Milat ve Eve Dönüş adlı dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu ayrıca FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı adlı dizide Başçavuş Bayram karakterine hayat vermiştir. Burç Kümbetlioğlu, son olarak Akıncı adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Burç Kümbetlioğlu 1.88 cm boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burç Kümbetlioğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burç Kümbetlioğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Burç Kümbetlioğlu ile İlgili Aramalar

Google’da Burç Kümbetlioğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Uğur Biçer Burç Kümbetlioğlu boyu Alican Albayrak Burç Kümbetlioğlu Instagram Gaye Turgut Evin Berk Oktay Burç Kümbetlioğlu Payitaht Burç Kümbetlioğlu Ayla, burç kümbetlioğlu boyu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.