Eylül Ersöz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Eylül Ersöz kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eylül Ersöz’den söz edeceğiz.

Eylül Ersöz Kimdir?

  • Oyuncu.

6 Eylül 2001 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Eylül Ersöz, lise eğitimini tamamlamış ve ardından da özel oyunculuk eğitimleri almıştır. Ersöz, ilk oyunculuk deneyimini ise Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi adlı dizide yaşamıştır. Ersöz, söz konusu dizide Emir Özyakışır, Ezgi Gör, Şefika Ümit Tolun, Gülçin Kültür Şahin, Tarık Pabuçcuoğlu, Ece Sükan, Burak Dakak, Onur Bilge, Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen gibi önemli oyuncularla beraber rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Benan Yüce Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Eylül Ersöz 1.60 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarına devam eden Eylül Ersöz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Eylül Ersöz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Berat Rüzgar Özkan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Eylül Ersöz ile İlgili Aramalar

Google’da Eylül Ersöz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; eylül ersöz aslen nereli, eylül ersöz kimdir nereli, eylül ersöz boyu kilosu, eylül ersöz annesi babası, eylül ersöz instagram hesabı, eylül ersöz boy kilo, eylül ersöz sevgilisi kim, eylül ersöz oynadığı diziler

İlginizi Çekebilir:  Goncagül Sunar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara