Biyografi

Burcu Kaya Koç Kimdir? Yaşı? Boyu? Eşi Kimdir?

Burcu Kaya Koç kimdir, nerelidir ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Burcu Kaya Koç’tan söz edeceğiz.

Burcu Kaya Koç Kimdir?

  • Sunucu.

12 Haziran 1979 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Burcu Kaya Koç, lisans eğitimini ise Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda tamamlamıştır. Profesyonel olarak atletizm ve voleybolla da ilgilenen Burcu Kaya Koç, ayrıca voleybol hakemliği de yapmıştır. Meslek hayatına ilk olarak Balıkesir’de yer alan bir kanalda ana haber spikeri olarak adım atmıştır. Spikerlik üzerine dersler de alan Burcu Kaya Koç, sonrasında Haber 7 kanalında haber spikerliği görevinde bulunmuştur. Başarılı ve güzel sunucu Burcu Kaya Koç, sonrasında NTV’ye transfer olmuştur ve halen bu kanalda suncuuluk yapmaktadır. Başarılı sunucu ayrıca Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde spikerlik, sunuculuk ve diksiyon üzerine de dersler vermektedir. Burcu Kaya Koç, evlidir ve Efe (d. 2010) adında bir oğlu vardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı sunucu Burcu Kaya Koç 1.70 m boyundadır ve 62 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burcu Kaya Koç, sunuculuk ve eğitmenlik kariyerine devam etmektedir. Başarılı sunucu Burcu Kaya Koç hakkında merak edilen aslen nereli, kiminle evli, eşinin adı ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Burcu Kaya Koç ile İlgili Aramalar

Google’da Burcu Kaya Koç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Burcu Kaya Koç evli mi? Spiker Burcu Kaya kimdir? Burcu Kaya kaç yaşında? Burcu Kaya hangi kanalda?, Burcu Kaya eşi kim Burcu Kaya Koç kiminle evli videoları Burcu Kaya Koç eşi kim Burcu Kaya Koç hamile Burcu Kaya sevgilisi Spiker Burcu Kaya eşi kimdir Burcu Kaya Koç eşi videoları Burcu KAYA Instagram

One thought on “Burcu Kaya Koç Kimdir? Yaşı? Boyu? Eşi Kimdir?

  • ışıl ışık isabel

    kadına benzer bir hali kalmamış crossdresser’lara dönmüş!
    ankara yenimahalle 25 mart mahallesi atakent sitesindeki mikrodalga tacizi olayını anlat desen cevap verebilir mi?

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds