Biyografi

Melih Abuaf Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Melih Abuaf kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Melih Abuaf’tan söz edeceğiz.

Melih Abuaf Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1985 yılında dünyaya gelen Melih Abuaf, İspanya’dan Türkiye’ye göçen bir ailenin ferdidir. Lisans eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlayan Melih Abuaf, özellikle YouTube üzerinden paylaştığı videoları ile büyük bir beğeni yakalamış ve popülerlik kazanmıştır. Mediakraft, Oyun Delisi, Yap Yap ve Oha Diyorum gibi kanallar üzerinden yayınlar yapan Melih Abuaf, Mediakraft şirketinin de kurucuları arasında yer almaktadır.

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmada da boy gösteren Melih Abuaf, aynı zamanda ”Oha Diyorum” filminde de başrolde oynamıştır. Filmin yönetmenliğini Ersan Özer yapmış; oyuncu kadrosunda da Bahar Şahin, Alper Rende gibi isimler yer almıştır. Başarılı sosyal medya fenomeni Melih Abuaf, evlidir. Melih Abuaf, son olarak Mediakraft şirketinden ayrıldığını açıklamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlar yapan Melih Abuaf, YouTube hesabında da videolarını paylaşamaya devam etmektedir. Ünlü YouTuber hakkında merak edilen boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.