Burcu Türünz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Burcu Türünz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Burcu Türünz’den söz edeceğiz.

Burcu Türünz Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Sevgi Burcu Türünz’dür. 24 Şubat 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Burcu Türünz’ün babası inşaat mühendisi annesi ise mimardır. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladıktan sonra Viyana’ya taşınmış ve burada Viyana Üniversitesi Siyaset Bilimi alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Sonrasında Craft Atölye’de oyunculuk üzerine eğitimler alan Burcu Türünz, ayrıca Shell, Türk Telekom ve Torku gibi firmaların reklamlarında da rol almıştır. İlk oyunculuk deneyimini Kalp Atışı adlı dizide yaşayan Burcu Türünz, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Burcu Türünz 1.60 m boyundadır ve 47 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Burcu Türünz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Burcu Türünz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting