Biyografi

Buse Bedir Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Buse Bedir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Buse Bedir’den söz edeceğiz.

Buse Bedir Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 yılında dünyaya gelen Buse Bedir, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Okan Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Buse Bedir, aynı zamanda İzmir Karşıyaka Belediye Tiyatrosu’nda ve Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde eğitimler almıştır. Genç oyuncu Buse Bedir, bu zamana kadar çeşitli projelerde rol almış; Emanet, Sol Yanım, Yüreğimdeki Fırtına, Kuş Uçuşu ve Arka Sokaklar gibi yapımlarda da oynamıştır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Buse Bedir, aynı zamanda Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kan Çiçekleri adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Buse Bedir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Buse Bedir, erişim tarihi: 18 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi