Biyografi

Ali Efe Altunbaş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ali Efe Altunbaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişini biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ali Efe Altunbaş’tan söz edeceğiz.

Ali Efe Altunbaş Kimdir?

  • Oyuncu.

2013 yılında dünyaya gelen Ali Efe Altunbaş, dizi ve reklam oyuncusudur. Oyunculuk çalışmalarına Layla Şirin Ajansı bünyesinde devam eden Ali Efe Altunbaş, ilkokul öğrenimine devam etmektedir. Öncesinde Hepsiburada ve Ülker gibi firmaların reklamlarında da rol alan Ali Efe Altunbaş, öncesinde Fatih sultan Mehmed filminde rol almış; akabinde de Kuruluş Osman dizisinde oynamıştır. Ali Efe Altunbaş aynı zamanda Ömer dizisinde rol almıştır.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Ali Efe Altunbaş, oyunculuk çalışmalarına Star TV ekranlarında yayınlanan ”Ömer” adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ali Efe Altunbaş hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Ali Efe Altunbaş, erişim tarihi: 26 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi