Biyografi

Büşra Oğur Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Büşra Oğur kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Büşra Oğur’dan, hayat hikayesinden, oynadığı dizi ve filmlerden söz edeceğiz.

Büşra Oğur Kimdir?

  • Oyuncu.

25 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya gelen Büşra Oğur, sunucu ve oyuncu olarak bilinmektedir. 2008 yılında lisans eğitimine İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde başlayan Büşra Oğur, 2012 senesinde bölümünden mezun olmuştur. İlk olarak BJK TV’de sunuculuk yapan Büşra Oğur, ayrıca 2014 yılından beri oyunculuk yapmaktadır. 2014 senesinde Kiraz Mevsimi, 2015 senesinde ise Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizilerde rol almıştır. Büşra Oğur ayrıca yine 2015 yılında Çilek Kokusu ve Şehrin Melekleri gibi projelerde rol almıştır. Büşra Oğur, öte yandan 2017 senesinde Kırlangıç Fırtınası projelerinde oynamıştır. Başarılı oyuncu Büşra Oğur, son olarak Yemin adlı dizide rol almıştır.

Öte yandan Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Büşra Oğur, ayrıca oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Büşra Oğur hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, sevgilisi eşi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds