Demet Şaşmaz Levi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Demet Şaşmaz Levi kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Demet Şaşmaz Levi’den söz edeceğiz.

Demet Şaşmaz Levi Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Şeyda Küçükay (sydkucukay) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

7 Haziran 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Demet Şaşmaz, Efes dans takımında görev almış ve daha sonra da oyunculuğa yönelmiştir. 2007 yılında Show TV’de yayınlanan “Bak Kim Dans Ediyor” adlı yarışmada ikinci olan Demet Şaşmaz Levi, 2013 yılında Sami Levi ile dünya evine girmiştir. Çiftin bu evliliklerinden Esra Nes Levi adında bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tuba Kalçık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu?

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Demet Şaşmaz Levi hakkında merak edilen aslen nereli, boyu burcu kilosu ne, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Demet Şaşmaz Levi ile İlgili Aramalar

Google’da Demet Şaşmaz Levi ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Demet Şaşmaz Levi aslen nereli, Demet Şaşmaz Levi nereli, Demet Şaşmaz Levi kimdir nerelidir, Demet Şaşmaz Levi boyu kaç, Demet Şaşmaz Levi eşi kim, Demet Şaşmaz Levi evli mi, Demet Şaşmaz Levi instagram

İlginizi Çekebilir:  Hilal Ergenekon Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara