Biyografi

Büşra Ungan Taşbulak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

YouTube fenomeni Büşra Ungan kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Büşra Ungan”dan söz edeceğiz.

Büşra Ungan Kimdir?

  • YouTube fenomeni
  • Makyaj sanatçısı

1992 senesinde Eskişehir’de dünyaya gelen Büşra Ungan, üniversite eğitimini Çocuk Gelişimi Bölümü’nde tamamladı ve mezun olduktan sonra sadece bir sene bu mesleğini sürdürdü ancak daha sonra verdiği bir kararla bu bölümle ilgili bir iş yapmak istemeyen Büşra Ungan, sosyal medya üzerinde yoğunlaştı ve makyajla ilgili videolar çekmeye başladı. Kısa sürede geniş bir kitle tarafından takip edilmeye başlanan Büşra Ungan, YouTube’da fenomen haline geldi ve bu çevrenin de etkisiyle “makeup artist” olarak kariyerine devam etti.

3 yıla yakın bir süre MAC isimli bir şirkette çalışan Büşra Ungan’ın bu sayede makyajla ilgili mesleki bilgisi de artmış oldu. Büşra Ungan, amatör lig ekiplerinden Aliağa takımında forma giyen Yağız Göktuğ ile evlidir.

Planlı olmayı sevdiğini dile getiren Büşra Ungan, kendi burcunun özelliklerini taşıdığını söylüyor ve hala en sevdiği şehrin doğduğu yer olan Eskişehir olduğunu ifade ediyor. Şimdi kendisi hakkında merak edilen birkaç sorunun cevaplarını sizlerle paylaşalım.

Kaç Yaşında?

Büşra Ungan hakkında merak edilen en önmeli sorulardan biri ve en çok aratılanı kaç yaşında olduğu. YouTube fenomeni 1992 doğumlu yani 28 yaşında.

Nereli?

Eskişehir’de dünyaya gelen Büşra Ungan’ın aslen nereli olduğu konusu ise bilinmiyor.

Ne İş Yapıyor?

YouTube üzerinde çeşitli videolar yayınlayan Büşra Ungan, özellikle makyaj sanatçısı olarak ön plana çıkmış bir isim. Sosyal medya hesaplarında Instagram’da 100 bine yakın takipçisi bulunan Büşra Ungan’ın YouTube’da ise 10 bine yakın abonesi bulunuyor.

Instagram Hesabı

Büşra Ungan’ın Instagram hesabında 100 bine yakın takipçisi bulunuyor. Hesabına bu bağlantıya taıklayarak ulaşabilirsiniz.

Büşra Ungan ile İlgili Aramalar

Google’da Büşra Ungan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; büşra ungan kim, büşra ungan kaç yaşında, büşra ungan aslen nereli, büşra ungan ne iş yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds