Biyografi

Didem Uzel Sarı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Didem Uzel Sarı kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Didem Uzel Sarı”dan sözedeceğiz.

Didem Uzel Sarı Kimdir?

  • Manken ve oyuncu.

19 Mayıs 1971 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelen Didem Uzel, Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Bölümü’nde eğitim almıştır. 1993 senesinde Best Model of Turkey yarışmasında ikincilik elde ettikten sonra Avrupa Güzeli yarışmasında yine ikincilik elde etti. Öte yandan Doktorlar, İki Aile, Yalan, Büyük Umutlar gibi çeşitli dizilerde rol aldı.

Selim Sarı ile evlenen Didem Uzel’in Aslan adında bir de çocuğu vardır. Sosyal medya hesabından Aslan’ın fotoğraflarını takip eden kullanıcılar ile beraber kendisinin şu anda 400 binden fazla takipçisi bulunuyor. Kendisi ve eşi ile beraber şu anda Miami’de yaşıyor.

Eşi Selim Sarı ve oğlu Aslan.

Filmografisi

2013 İntikam isimli dizide Leyla Saygın,
2012 N’apcaz Şimdi isimli filmde Özlem
2010 Dürüye’nin Güğümleri isimli dizide Helga
2006 İki Aile isimli dizide Serpil
2006 – 2008 Doktorlar isimli dizide Burçin
2005 Eylül isimli dizide Leyla
2004 Yürek Çığlığı isimli dizide Buket
2004 Büyük Umutlar isimli dizide Gamze
2002 Hızma isimli dizide Selin
2000 Dadı isimli dizide Nihal
1999 Evimiz Olacak mı? isimli dizide Nazan
1998 Üç Yapraklı Yonca
1997 Yalan

Özellikle oğlu olan Leo Aslan ile ön plana çıkan ve sevimli olunun fotoğrafları ile çok daha fazla bir kitle tarafından takip edilen Didem Uzel Sarı’nın eşi Selim Sarı’dır. Instagram hesabına bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. Kendisinin Instagram’da 410 binden fazla takipçisi bulunuyor. Oğlu Aslan’ın ise 75 binden fazla takipçisi var. Selim Sarı’nın ise 10 binden fazla takipçisi bulunuyor. Çift şu anda mutlu bir şekilde, en azından sosyal medyadan görüldüğü üzere, Miami’de yaşamlarına devam ediyor.

Didem Uzel Sarı ile İlgili Aramalar

Google’da Didem Uzel Sarı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selim Sarı kaç yaşında Didem Uzel eski hali Didem Uzel, Nihat Doğan Didem Uzel Doktorlar Didem Uzel ekşi Didem Uzel güzellik yarışması Didem Uzel Instagram Selim Sarı ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi