Biyografi

Çağla Şimşek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Çağla Şimşek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Çağla Şimşek’ten söz edeceğiz.

Çağla Şimşek Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Ağustos 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Çağla Şimşek, anne tarafından Gümüşhaneli baba tarafından Samsunludur. 3 yaşından beri oyunculuk sektöründe görev alan Çağla Şimşek’in oyunculuk yetenekleri Osman Yağmurdereli tarafından keşfedilmiştir.

Özellikle Küçük Gelin adlı dizide baş rol Zehra karakteriyle büyük bir çıkış yakalamıştır. Sonrasında Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Elif adlı dizide Reyhan karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Çağla Şimşek, bu zamana kadar Elveda Derken, Cuma’ya Kalsa, Hayat Devam Ediyor, Kayıp Prenses ve Küçük Gelin gibi çeşitli dizilerde rol almıştır. Öte yandan pek çok reklam filminde de görev alan Çağla Şimşek, halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Çağla Şimşek 1.60 cm boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Çağla Şimşek, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşamını İstanbul’da sürdüren Çağla Şimşek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Çağla Şimşek ile İlgili Aramalar

Google’da Çağla Şimşek ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Küçük Gelin Cagla Şimşek Instagram Çağla Şıkel Çağla Şimşek Sevgilisi Çağla Şimşek kaç yaşında Çağla şimşek resmi çağla şimşek’in babası kimdir Çağla Şimşek Kilo, çağla şimşek aslen nereli, çağla şimşek boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds