Cahit Gök Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Cahit Gök kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cahit Gök’ten söz edeceğiz.

Cahit Gök Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Ekim 1981 tarihinde Bingöl’de dünyaya gelen Cahit Gök, lisans eğitimini ise Anadolu Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Başarılı oyuncu Cahit Gök, bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol almıştır. Başarılı oyuncu Cahit Gök, son olarak Siyah Beyaz Aşk ve Hercai adlı dizilerde oynamıştır. Cahit Gök, halen oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

2008Fırtına
2009Çıngıraklı Top
Bir Bulut Olsam
2010Çalgı Çengi
Av Mevsimi
Ezel
2011Mavi Kelebekler
2013Güzel Çirkin
2013Sevdaluk
2014Kuzu
2014Urfalıyam Ezelden
2014O Hayat Benim
2015Tutar mı Tutar
2017Çalgı Çengi İkimiz
2018Siyah Beyaz Aşk
2019-Hercai

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cahit Gök 1.79 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cahit Gök, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cahit Gök hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cahit Gök ile İlgili Aramalar

Google’da Cahit Gök ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cahit Gök kürt mu? Cahit Gök boyu kaç? Hercai Firat kac yasinda? Cahit Gök kaç yaşında?, Zeynep Köse dayı: bir adamın hikayesi Cahit gök tv şovları Ufuk Bayraktar Cahit Gök Boyu Cahit Gök Sevgilisi Havin Funda Saç Cahit gök instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting - malatya haber