Cho Mi-yeon Kimdir? Yaşı? Boyu? Sevgilisi?

Cho Mi-yeon kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Koreli şarkıcı Cho Mi-yeon’dan söz edeceğiz.

Cho Mi-yeon Kimdir?

  • Şarkıcı

Gerçek adı Cho Mi Yeon olan sanatçı 31 ocak 1997 yılında Güney Kore’de dünyaya gelmiştir. Dünyaa astrolojisine göre burcu kova iken Çin astrolojisine göre burcu faredir. Boyu 161 cm olan sanatçının kilosu 45 kg’dir. Miyeon tek çocuktur. Eski bir YG stajyeri olan Miyeon’un BlackPink grubuyla çıkış yapması bekleniyordu fakat 2015 yılında şirketten ayrıldığı için bu gerçekleşmedi. Miyeon tırnak sanatlarıyla ilgilenmekten hoşlanıyor ve kendisi solaktır. Ses seçmelerine ilk kez ortaokula giderken katılmıştır. Babası aracılığıyla müzikle ilgilenmeye başladığını söylüyor. Miyeon aynı zamanda keman ve piyona çalabilmektedir. Miyeon en sevdiği rengin yeşil olduğunu söylemiştir ve en sevdiği kahvenin vanilyalı latte olduğunu belirtmiştir. Ortaokuldayken şarkı söylemek ve şarkı sözü yazmakla ilgilendiği için medya dersleri almıştır. Miyeon’un vakti zamanında sevgilisi olduğu için YG’den ayrıldığı söylentilerin arasındadır. Son zamanlarda medyaya yansıyan bir ilişkisi bulunmamaktadır.

Sahne adı:Miyeon
Gerçek adı:Cho Mi Yeon
Pozisyonu:Ana vokal, Görsel
Doğum günü:31 Ocak 1997
Burcu:Kova
Çin Burcu:Fare
Boyu:161 cm.
Kilosu:45 kg.
Kan grubu:B
Doğum yeri:Güney Kore

Bunun yanında Instagram hesabından da paylaşımlar yapan Cho Mi-yeon, müzisyenlik çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı şarkıcı Cho Mi-yeon hakkında merak edilen anne babasının adı nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.