Biyografi

Can Kıran Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Can Kıran kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Can Kıran’dan söz edeceğiz.

Can Kıran Kimdir?

  • Oyuncu.

14 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Can Kıran, lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini ise Hayat Bağları adlı dizide yaşamıştır. Başarılı oyuncu Can Kıran, özellikle Güzel Köylü adlı dizide canlandırdığı Kemal rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Can Kıran, söz konusu bu dizide Erol rolünde oynamıştır. Okçuluk ve binicilik sporları ile ilgilenmektedir. Başarılı oyuncu Can Kıran, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizide Samim Dal rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Can Kıran 1.76 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Can Kıran, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Can Kıran hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Can Kıran ile İlgili Aramalar

Google’da Can Kıran ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Can Kıran yaş Can Kıran dizileri Can Kıran boyu Can Kıran Deli Yürek Can Kıran sevgilisi Can Kıran Kimdir Alican Okumuş Can Kıran eşi, can kıran boyu kilosu, can kıran hangi dizilerde oynadı, can kıran aslen nereli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.