Biyografi

Erdi Ünver Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Erdi Ünver kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Erdi Ünver’den söz edeceğiz.

Erdi Ünver Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Erdi Ünver, özellikle 2017 Survivor yarışmasında dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oyunculuk kariyerine Organik Aşk adlı filmde adım atan Erdi Ünver, söz konusu filmde Gizem Karaca’nın ağabeyi rolünde oynamıştır. Sonrasında ”Karımı Gördünüz mü?” isimli filmde rol alan Erdi Ünver, ardından da Kalk Gidelim adlı dizide görev almıştır. Başarılı oyuncu Erdi Ünver, aslen Boşnak göçmenidir. Kısa bir süre futbol oynayan Erdi Ünver, Survivor’a katılmış ve bu yarışmada 11. haftada elenmiştir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Erdi Ünver 1.69 m boyundadır ve 75 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Erdi Ünver, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Erdi Ünver hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Erdi Ünver ile İlgili Aramalar

Google’da Erdi Ünver ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Erdi Ünver hangi yarışmalara katıldı? Erdi Ünver hangi dizide oynuyor? Erdi Ünver kimdir ne iş yapar? Erdi Survivor kim?, Erdi ünver ekşi Erdi Ünver hangi yarışmalara katıldı Erdi Ünver kardeşi Erdi ÜNVER Göz6 Erdi Survivor Erdi Ünver katıldığı programlar Erdi Ünver sevgilisi erdi ünver, survivor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.