Biyografi

Cansu Baydar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Cansu Baydar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı ünlülerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Cansu Baydar’dan söz edeceğiz.

Cansu Baydar Kimdir?

  • Ünlü.

Cansu Baydar, Vefa Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini ise Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra Berlin’de 4 ay boyunca medya ve sinema üzerine dersler alan Cansu Baydar, burada mültecilerle beraber çeşitli belgesellerin de çekimlerinde bulunmuştur. Cansu Baydar aynı zamanda bazı kısa film ve belgesel projeleriyle kariyerine devam etmektedir. Bir dönem sevgilisi Ulaş Tuna Astepe ile birlikteliğiyle gündeme gelmiştir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Cansu Baydar’ın bu platform üzerinde 25 binden fazla takipçisi vardır. Başarılı oyuncu Cansu Baydar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • filmloverss.com, Cansu Baydar, erişim tarihi: 17 Aralık 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi