Faruk Barman Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Faruk Barman kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Faruk Barman’dan söz edeceğiz.

Faruk Barman Kimdir?

  • Oyuncu

5 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Faruk Barman, 2001 senesinde tiyatro eğitimlerine başlamıştır. Lisans eğitimine 2004 senesinde Bahçeşehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde başlayan Faruk Barman, 2008 senesinden sonra de çeşitli tiyatro oyunlarında görev almaya başlamıştır. Kansız Nigar adlı oyunla ilk oyunculuk deneyimini yaşayan Faruk Barman, sonrasında da çeşitli tiyatro oyunlarında görev almaya devam etmiştir. Başarılı oyuncu Faruk Barman, 2011 senesinde Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Necati Şaşmaz’ın Amcası Mehmet Tahir Şaşmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Sabancı ev Bahçeşehir Üniversitelerinde tiyatro eğitmenliği yapan Faruk Barman, 2014 senesinde ise ”Nergis Hanım” adlı sinema filminde rol almış; pek çok reklam filminde de boy göstermiştir. Başarılı oyuncu Faruk Barman ”Kızım” adlı dizide Doktor Murat karakterine hayat vermiş, ardından da Yasak Elma dizisinde Bülent rolünde oynamıştır. Başarlı oyuncu Faruk Barman evlidir ve bir çocuğu vardır.

İlginizi Çekebilir:  Eşref Fakıbaba’nın Danışman Olarak Atadığı Eşinin Makam Şöförü Olan Recep Koyuncu Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Faruk Barman 1.80 m boyundadır ve 80 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Faruk Barman, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Faruk Barman hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Serkan Altuniğne Kimdir?

Faruk Barman ile İlgili Aramalar

Google’da Faruk Barman ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; faruk barman aslen nereli, faruk barman boyu kaç, faruk barman kilosu, faruk barman kimdir nerelidir, faruk barman instagram hesabı, faruk barman oynadığı diziler, faruk barman boy kilo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara