Biyografi

Cansu Fırıncı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Cansu Fırıncı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansu Fırıncı’dan söz edeceğiz.

Cansu Fırıncı Kimdir?

  • Oyuncu.

16 Mart 1982 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cansu Fırıncı, lisans eğitimini Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2011 senesinde Urfalıyam Ezelden adlı dizide yaşamıştır. Daha sonra ise Kırgın Çiçekler, Yolculuk, Can Tertip, Kanlı Postal, Kızlarım İçin, Düş Kırgınları, Üç Harfliler 2: Hablis ve Mehmetçik: Kutlu Zafer gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Başarılı oyuncu Cansu Fırıncı, son olarak Hizmetçiler isimli filmde Yaşar karakterini canlandırmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cansu Fırıncı 1.75 cm boyundadır ve 73 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cansu Fırıncı hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ve ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Rol Aldığı Yapımlar

2020 – Hizmetçiler (Yaşar) (TV Dizisi)
2018 – Mehmetçik Kutlu Zafer (Rajat) (TV Dizisi)
2017 – Kızlarım İçin (Çetin) (TV Dizisi)
2017 – Düş Kırgınları (Şükrü) (Sinema Filmi)
2017 – Babam (Sinema Filmi)
2015 – Üç Harfliler: Hablis (Doktor) (Sinema Filmi)
2015-2017 – Kırgın Çiçekler (Kemal) (TV Dizisi)
2015 – Kanlı Postal (Horoz) (Sinema Filmi)
2015 – Can Tertip (Sülo) (Sinema Filmi)
2014 – Yolculuk (Bekir) (Sinema Filmi)
2014 – Urfalıyam Ezelden (Recep) (TV Dizisi)
2011 – Devrimden Sonra (Sinema Filmi)

Cansu Fırıncı ile İlgili Aramalar

Google’da Cansu Fırıncı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cansu Fırıncı Kimdir Derya Artemel Cansu Fırıncı Eşi Cansu fırıncı yaş Cansu Fırıncı filmler Cansu Fırıncı dizileri Fadıl cansu Fırıncı Mehmet Korhan Fırat, cansu fırıncı aslen nereli, cansu fırıncı boyu kaç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.