Özge Akdeniz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler? Sevgilisi?

Özge Akdeniz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Özge Akdeniz’den söz edeceğiz.

Özge Akdeniz Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 senesinde Edirne’nin Enez ilçesinde dünyaya gelen Özge Akdeniz, özellikle Hıçkırık adlı dizide oynadığı Gonca karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yüzleşme ve Keşke Hiç Büyümeseydik adlı dizilerde rol alan Özge Akdeniz, halen oyunculuk kariyerine devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni Duygu Aycan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Özge Akdeniz 1.68 cm boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Özge Akdeniz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim ve ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gürhan Altundaşar Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Özge Akdeniz ile İlgili Aramalar

Google’da Özge Akdeniz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; özge akdeniz aslen nereli, özge akdeniz boyu kaç, özge akdeniz kimdir nerelidir, özge akdeniz nereli, özge akdeniz aslen nereli, özge akdeniz sevgilisi var mı, özge akdeniz boyu kilosu ne

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi