Cansu Nur Şimşek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Cansu Nur Şimşek kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cansu Nur Şimşek’ten söz edeceğiz.

Cansu Nur Şimşek Kimdir?

  • Oyuncu.

28 Mayıs 1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gelen Cansu Nur Şimşek, lisans eğitimini Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Beni Affet adlı dizide Ceylan rolünde oynayan Cansu Nur Şimşek, bu dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Son olarak Cansu Nur Şimşek, Star TV’de yayınlanan Sevdim Seni Bir Kere adlı dizide rol almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Twitch Fenomeni Larisa Derya Kılıç (larisafenty) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cansu Nur Şimşek 1.64 boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cansu Nur Şimşek hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  ESpor Oyuncusu Nisqy Yasin Dinçer Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında?

Cansu Nur Şimşek ile İlgili Aramalar

Google’da Cansu Nur Şimşek ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cansu Nur Şimşek Boyu Cansu Nur Şimşek Beni Affet Cansunur Şimşek oynadığı Diziler Cansu Nur Şimşek Beni Bırakma Cansu Nur Şimşek Kaç Yaşında Merve Üçer

İlginizi Çekebilir:  Eda Burcu Şenel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara