Ekonomi

Çekme Belgeli Araca Kredi Çıkar mı?

Çekme belgeli olan, yani kazalı hurdaya ayrılan araçların kullanılmama süresi içerisinde vergi , muayene gibi sorumluluklardan muaf tutulması için trafik cezası gibi cezaları ödedikten sonra trafik şube amirliğine plakaları teslim edildikten sonra verilen belgeye denir .

Aracınızın onarımı yada trafiğe çıkabilecek halde ise trafiğe çıkabilmesi için öncelikle sigortasını  yaptırıp muayene istasyonuna götürerek  muayene işlemlerini bitirip araç  tescil belgesini almak ve daha sonra noterden tescil kayıt işlemlerinizi tamamladıktan sonra aracınız ile trafiğe çıkabilirsiniz .

Çekme  belgesi olan aracınızın satmak veya  çekme  belgeli bir araç almak istiyorsanız buradaki önemli husus aracın hurda  kayıtlı olup olmamasıdır zira hurda kayıtlı araçlara bankalar kolay kolay kredi vermemektedirler. Ancak yine de çekme belgeli araca kredi çekilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds